Jimmy | Brushroll for H8/H8 Pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross weight | 0.137 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.127 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2484 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Brushroll for H8/H8 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvad tooted | For H8/H8 Pro |
| Volume (m3) | 0.00069575 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy brushroll for h8h8 pro, b0sk0250001r, jimmy, tolmuimejad

